Zapraszamy Was do obejrzenia kolejnego video, jakie powstało w ramach naszej nowej inicjatywy edukacyjnej, które rusza pod nazwą „Akademia Dobrych Konopi”. Bogna Listewnik, fizjoterapeutka gdańskiej Body&Mind Clinic opowiada i pokazuje w nim, jak wykonać automasaż kolana z wykorzystaniem żelu na bazie konopi.

– Ból kolana, to jedna z częstych przypadłości, z którymi zgłaszają się do mnie pacjenci. W moim video-tutorialu chciałam pokazać, jak w łatwy sposób każdy z nas może pomóc sobie w takiej sytuacji – mówi Bogna Listewnik.

 

Akademia Dobrych Konopi, to nasza nowa inicjatywa edukacyjna, w ramach której ambasadorowie Dobrych Konopi – eksperci związani z naszą marką, którzy na co dzień korzystają z olejków CBD, będą opowiadać Wam o tym, jak je stosować i jak działają w rozwiązywaniu konkretnych problemów.
Wśród naszych Ambasadorów znajdą się m.in.: fizjoterapeuci, eksperci ziołolecznictwa i fitoterapii, diety, medycyny tradycyjnej, którzy pomagają swoim pacjentom, sportowcy, którzy korzystają z CBD we wspomaganiu swojej formy, a także psycholog i lekarz weterynarii (bo olejki przynoszą ulgę także czworonożnym pacjentom).

 

Zapraszamy Was serdecznie na naszego BLOGA oraz nasz KANAŁ YOUTUBE. Śledźcie, subskrybujcie i dowiadujcie się więcej o niesamowitych właściwościach, jakie mają prozdrowotne związki zawarte w konopiach!

Chcesz otrzymać 15% zniżki?

Dołącz do newslettera.

Zarejestruj się i bądź na bieżąco z Dobrekonopie.pl

Witamy na pokładzie! E-mail z kodem rabatowym czeka już na Twojej skrzynce!