Szampon konopny

Wiemy, że od naszych włosów wymagamy bardzo wiele. Muszą być miękkie, lśniące, sprężyste i łatwe do rozczesania. Prostujemy je, kręcimy, farbujemy, rozjaśniamy, a potem wściekamy się, gdy nie robią tego, co chcemy. Ale dzięki szamponowi konopnemu możesz przestać się stresować. Szampon konopny jest idealny do włosów suchych, pozbawionych blasku, a także gdy Twoje włosy po prostu nie chcą współpracować.
Szampon konopny zawiera naturalne składniki, które mają korzystny wpływ na Twoje włosy. Odżywia je, dzięki czemu stają się gładkie i łatwe do rozczesania, łagodzi podrażnioną skórę głowy, przyspiesza regenerację podrażnionej skóry (jeśli masz inne problemy ze skórą głowy), sprawia, że włosy stają się miękkie i podatne na układanie, a także wzmacnia pasma, dzięki czemu nie wypadają.
Jeśli szukasz szamponu, który sprawi, że Twoje włosy będą wyglądać niesamowicie, czas wypróbować szampon konopny.
Szampon konopny oczyszcza włosy i skórę głowy w bardzo delikatny sposób. Polecany jest do włosów suchych, pozbawionych życia, pozbawionych blasku.
Zawarty w szamponie olej konopny nadaje włosom zdrowy i piękny wygląd. Sprawia też, że włosy stają się miękkie w dotyku!
Aby uzyskać najlepsze rezultaty, nałóż szampon konopny na mokre włosy u nasady i delikatnie wmasuj go w skórę głowy lekkimi, kolistymi ruchami. Następnie rozprowadzić na całej długości włosów, dokładnie spłukać ciepłą wodą.
Szampon konopny nie tylko wspaniale pachnie, ale przede wszystkim odżywia włosy i skórę głowy.
Szampon konopny odżywia włosy od nasady aż po same końce.

Odbierz
10% rabatu
Zapisz się do newslettera