CBG

CBG kannabigerol – znany, jako „komórka macierzysta” przez wytwarzanie innych kannabinoidów. CBG jest przetwarzane przez układ endokannabinoidowy, który jest odpowiedzialny za utrzymanie naszego ciała w optymalnym stanie niezależnie od tego, co dzieje się w naszym środowisku zewnętrznym
CBG to jeden z najważniejszych kannabinoidów w roślinie konopi. Oznacza to, że w trakcie uprawy konopi poziom CBG spada, ponieważ inne kannabinoidy wypełniają roślinę. To sprawia, że trudno jest uzyskać wysoki poziom CBG w produktach z konopi. CBG dzięki swym specyficznym właściwościom regeneracyjnym i poznawczym wykazuje szerokie spektrum działania i korzyści dla organizmu człowieka. CBG jest w rzeczywistości jednym z pierwszych kannabinoidów, które powstają w konopiach w miarę ich rozwoju oraz dojrzewania.
Właściwości CBG: zwiększa zdolności kognitywne, poprawia koncentrację, uspokaja myśli, niweluje napięcie, działa neuroprotekcyjnie, przyspiesza procesy uczenia, uodparnia na stres, wspomaga pracę mózgu, zwiększa motywację do działania, uodparnia na czynniki neurodegeneracyjne, nie ma działania odurzającego. CBG ma również właściwości antybakteryjne, dzięki czemu może być przydatny w leczeniu zakażeń bakteryjnych odpornych na antybiotyki.
Produkujemy olejki CBG w oparciu o starannie wyselekcjonowany surowiec – chcemy dostarczyć Ci produkt najwyższej jakości, jaki może zapewnić natura. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze surowce i praktyki produkcyjne spełniały wysokie standardy jakości i zrównoważonego rozwoju. Dzięki temu możecie być pewni, że kupujecie CBG najwyższej jakości.

Odbierz
10% rabatu
Zapisz się do newslettera