Sól konopna do kąpieli

Aromatyczna sól konopna do kąpieli o odprężającym, świeżym zapachu konopi. Doskonale pielęgnuje skórę i zapewnia cudowną świeżość i odprężenie. Kąpiel z solą konopną błyskawicznie odświeża ciało i umysł, łagodzi całodzienny stres i zmęczenie, uspokaja i relaksuje, wprawiając w doskonały nastrój.
Czy może być coś lepszego niż ciepła kąpiel po ciężkim dniu pracy? Zwłaszcza, gdy jest ona nasączona konopiami, które mają uspokajający aromat, który pomoże Ci się zrelaksować szybciej niż cokolwiek innego. Jeśli więc masz do czynienia ze stresem lub napięciem – jeśli bolą Cię ramiona od całodziennego siedzenia przy biurku lub po prostu czujesz się przytłoczony życiem – to jest na to rozwiązanie-sól konopna do kąpieli. Po prostu dodaj sól do kąpieli i pozwól sobie na zanurzenie się w ciepłej wodzie o zapachu lawendy tak długo, jak będzie to potrzebne.
Sól konopna do kąpieli to doskonały dodatek do wieczornej rutyny. Sól konopna do kąpieli posiada wszystkie właściwości, które sprawią, że Twoje ciało i umysł poczują się w 100% odświeżone i odzyskają siły po codziennym stresie. Czas kąpieli jeszcze nigdy nie był tak spokojny, a Twoja skóra nigdy nie była tak miękka, jak z dodatkiem soli konopnej do kąpieli. Sól konopna do kąpieli posiada wystarczającą ilością odżywczych minerałów, aby odżywić Twoją skórę i nadać jej zdrowy blask, a zapach świeżych konopi złagodzi zmęczenie po całym dniu i sprawi, że poczujesz się zrelaksowana i odświeżona.
Dodaj garść soli konopnej do wody w wannie i pozwól, by ukoiła stres i zmęczenie dnia, pozostawiając Cię odświeżoną, zrelaksowaną i gotową na wszystko!

Odbierz
10% rabatu
Zapisz się do newslettera