Poznaj nas

DobreKonopie.pl to platforma internetowa należąca do General Marketing Hemp sp. z o.o. zaangażowanej w badania, rozwój, produkcję i sprzedaż produktów z konopi siewnych. Zajmujemy się sprzedażą produkowanej przez nas oraz importowanej żywności i organicznych kosmetyków wytworzonych z tej cudownej rośliny. Konopie siewne (Cannabis sativa L.), były od wieków uznawane i uprawiane na całym świecie. Obecnie roślina ta jest cenionym źródłem surowców dla celów spożywczych, farmaceutycznych oraz dla innych – niezliczonych gałęzi przemysłu.

dobre_konopieRok 2016 był dla firmy  przełomowy – marka DobreKonopie.pl po dwóch latach sprzedaży wyrobów zachodnich producentów, wprowadziła na rynek własne produkty. Są to przede wszystkim olejki CBD które działają prozdrowotnie oraz odżywki na bazie białka konopnego. Oba te produkty już cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Ale pojawiły się też konopne smakołyki: łuskane nasiona zaliczane do „super food”, oparte wyłącznie na naturalnych składnikach napoje, czy ziołowe susze z liści zbieranych z polskich upraw, które mogą doskonale zastąpić herbatę.

Zapraszamy !

 

P.S. Do wytworzenia wszystkich produktów wykorzystywane są wyłącznie rośliny z zatwierdzonych odmian Cannabis sativa L., które nie zawierają substancji psychoaktywnej delta 9 – THC (tetrahydrokannabinol).