Konopie w kuchni

Czy możesz sobie wyobrazić dzień, w którym budzisz się, bierzesz prysznic, patrzysz w lustro i nie widzisz swojego odbicia z powodu niskiej jakości lustra? Cóż… tak właśnie dzieje się w życiu, gdy nie stosujemy zdrowej diety.
Dieta, którą stosujemy odbija się na naszym zdrowiu, wyglądzie i ogólnym samopoczuciu, dlatego więc należy bardzo starannie wybierać produkty które konsumujemy. Aby dieta była maksymalnie zbilansowana, żywność konopna powinna znaleźć się w naszej diecie! Oleje konopne, mąki, nasiona łuskane, prażone, niełuskane, białko konopne może stanowić podstawę zdrowej diety.
Dzięki doskonałej równowadze między niezbędnymi kwasami tłuszczowymi (NNKT są niezbędne dla zdrowia człowieka, ale organizm nie jest w stanie ich wytworzyć – trzeba je pozyskać poprzez dietę) produkty konopne są najbardziej odżywczą żywnością na świecie. Dzięki ich spożywaniu Twoja dieta będzie bogata w niezbędne witaminy.
Jeśli dobrze podchodzisz do swojej diety i chcesz wprowadzić do swojego życia zdrowy styl życia, pamiętaj, aby włączyć do niej przede wszystkim oleje konopne. Są one bogate w kwasy tłuszczowe omega 3-6 i świetnie wpływają na skórę.
Oprócz tych związków, konopie zawierają również duże ilości białka, witamin A, D, E i kwasu foliowego- niezbędnych dla zdrowej diety. Jeśli regularnie spożywasz wystarczającą ilość tych składników odżywczych, możesz zwiększyć swoje szanse na zdrową dietę, a tym samym zdrowe życie.

Odbierz
10% rabatu
Zapisz się do newslettera