Wszystko co dobre z konopi

Nasze marki

Wyświetlanie 1–16 z 45 wyników
Wyświetlanie 1–16 z 45 wyników
Nasze marki

Nie chcieliśmy wywoływać rewolucji - po prostu wiedzieliśmy, że potrzebujemy wysokiej jakości, naturalnych produktów z konopi. Wiedzieliśmy też, że muszą być inni ludzie, którym tak jak nam zależy na pozytywnym wpływie konopi na ludzki organizm! Ale ponieważ nie mogliśmy znaleźć tego, czego chcieliśmy, postanowiliśmy to stworzyć. Teraz nasze produkty są dostępne w różnych formach i smakach. Jesteśmy pionierami w branży, ale mimo, że nasze korzenie sięgają konopi, staliśmy się czymś znacznie więcej. Obecnie mamy pod swoim parasolem wiele marek: Cannabis Originals, KWK, Hero, Cannabis Animals - każda z nich skupia się na dostarczaniu konsumentom najwyższej jakości produktów z konopi.
Nie ma dwóch takich samych osób, więc dlaczego ich produkty z konopi miałyby być takie same? Poprzez różnorodność naszych marek dajemy Ci możliwość wyboru produktów do każdej części Twojego życia: relaksu z przyjaciółmi, aktywności na świeżym powietrzu, przebywania ze zwierzętami, a nawet radzenia sobie z dolegliwościami zdrowotnymi.
Nasze marki dedykowane są określonym grupom odbiorców - sportowcom, osobom poszukującym preparatów o działaniu miejscowym, osobom zmagającym się z bezsennością i lękami, miłośnikom zwierząt domowych i innych… Każdy marka powstaje z najlepszych składników i przy użyciu najlepszych technik. Wiemy, że pokochasz nasze marki, tak samo jak my! Nasze marki tworzone są przez ludzi z pasją do konopi, a każdy z nich został opracowany z myślą o zaspokojeniu specyficznych potrzeb naszych klientów. Nasze marki są wynikiem pasji do tworzenia produktów, które spełniają potrzeby różnych grup klientów, bez kompromisów w zakresie jakości.
Nasze marki mają na celu promowanie pozytywnego wpływu na ciało i umysł człowieka. Współpracujemy z wybranymi partnerami, aby zapewnić, że każda z naszych marek spełnia najwyższe standardy.