Sport needs heroes!
Bo każdy z nas jest bohaterem.

Kup produkt, lub zapoznaj się z marką.

Dowiedz się więcej
Loading...
Produkt
Pojemność
Ilość
 
Loading...
Zastosowanie
  • KONCENTRACJA KONCENTRACJA
  • UWOLNIENIE ENERGII UWOLNIENIE ENERGII
  • ŁAGODZENIE KONTUZJI ŁAGODZENIE KONTUZJI
  • POPRAWA KONDYCJI POPRAWA KONDYCJI
  • GŁĘBOKI SEN GŁĘBOKI SEN
  • WYTRZYMAŁOŚĆ WYTRZYMAŁOŚĆ

Produkty

Produkty konopne z kategorii Sport to produkty marki HERO - polecane dla zawodowych i hobbystycznych sportowców, którzy stawiają na piedestale profilaktykę i bezpieczną regenerację mięśni po sesji treningowej. Produkty z kategorii sport spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów- sportowców. Niezależnie od tego kim jesteś i czym jest dla Ciebie sport pamiętaj o pielęgnacji swojego zdrowia i samopoczucia.

Bez znaczenia, jaki uprawiasz sport: czy jeździsz okazjonalnie na rowerze, czy profesjonalnie trenujesz wschodnie sztuki walki - w każdym przypadku dbaj o swoje ciało, a w razie kontuzji zadbaj o bezpieczny powrót do formy. Olejki HERO będą do tego najlepszym wsparciem. W sporcie ważna jest mobilizacja do działania, koncentracja na działaniu i regeneracja po działania- takie dokładnie właściwości mają nasze olejki HERO. W przypadku zdrowego organizmu pomagają się rozluźnić, stopniowo tonizują układ nerwowy, wspierają organizm w regeneracji. Zawierają pełne spectrum w 100% naturalnych kannabinoidów. Chętnie wybierane są przez zaawansowanych, jak i początkujących sportowców. W kategorii sport oprócz ekstraktów posiadamy herbatę i białko konopne.

Dołącz do nas

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu serwis internetowy dobrekonopie.pl może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Polityka prywatności