Strefa wiedzy

Co nowego u nas?

Anita Sokołowska i Lorek Zedju – Warszataty kulinarne z gwiazdą

lip 20, 2022
Warsztaty kulinarne z gwiazdą Anita Sokołowska i Lorek Zedju

„Warsztaty z Gwiazdą” to projekt portalu AllAboutLife.pl, który umożliwia m.in. poznanie nowości rynkowych w towarzystwie dziennikarzy, blogerów, gwiazd. Gościem ostatniej, czternastej już edycji  była Anita Sokołowska –  aktorka. Anitę podczas warsztatów wspierał Laurentiu “Lorek” Zedi, Vice Masterchef PL 2018.  Warsztaty odbyły się w klimatycznych wnętrzach bałkańskiej restauracji „Ruza Roża” w Warszawie.

Konopie to zdecydowana nowość, która pojawiła się podczas warsztatów! DobreKonopie.pl podczas wydarzenia zaprezentowało serię produktów Konopie w kuchni, w nieco odświeżonej wersji. Wśród produktów można było znaleźć  oleje spożywcze z nasion konopi, odżywki na bazie białka konopnego, mąkę, zaliczane do super food nasiona konopne, a także herbatki z liści i kwiatów konopi pochodzących z polskich upraw.

Partnerami warsztatów poza DobreKonopie.pl byli m.in.: Hortex, Krasnystaw, Philipiak Milano, sałaty Eisberg, Tapioka Koala, herbaty Newby,  Mill Clean, Dermaglin, Ceba Baby.

fot. Jarosław Antoniak

Dołącz do nas

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu serwis internetowy dobrekonopie.pl może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Polityka prywatności