Dobrekonopie.pl ruszają w nowej odsłonie!

Sklep internetowy dobrekonopie.pl działa od grudnia 2014. Dotychczas sprzedawał całą gamę wyrobów z konopi przemysłowych, pochodzących przede wszystkim od zagranicznych producentów. Od kwietnia 2016, sklep rusza w zupełnie nowej odsłonie graficznej, a jego oferta będzie systematycznie wzbogacana o nowe wyroby produkowane w Polsce.

– Zdrowe produkty z konopi przemysłowych cieszą się coraz większym zainteresowaniem Polaków, dlatego chcemy dostarczać je w nowoczesnej, funkcjonalnej i jak najatrakcyjniejszej formie – mówi Ewa Gryt, założycielka i właścicielka marki Dobre Konopie.

Zmienia się także sama marka Dobre Konopie, która już wkrótce będzie firmowana nowym logotypem.

 logo-red

Za rebranding odpowiada warszawskie studio projektowania komunikacji wizualnej – Sadaj Studio.

– Nowa wizualna forma brandu Dobre Konopie, to przede wszystkim nawiązanie do natury, z której firma czerpie składniki swoich produktów. Prosta forma godła podkreśla nowoczesny sposób spojrzenia na tematykę przetwórstwa konopi, oraz pośrednio nawiązuje do kształtu liści tej rośliny – mówi twórca identyfikacji, Paweł Sadaj. Dodaje, że sporym wyzwaniem był fakt, że liść konopi sam w sobie jest już od lat rozpoznawalną ikoną funkcjonującą w naszej kulturze.
– Jednak warto komunikować w samej podstawowej identyfikacji konopne, roślinne pochodzenie produktów, które jest ich najważniejszym wyróżnikiem – mówi Paweł Sadaj.

W ten sposób powstał silny i charakterystyczny znak, jednak na tyle uniwersalny aby móc identyfikować w odpowiedni sposób markę Dobre Konopie we wszystkich jej liniach produktowych. Zastosowanie konopi siewnych jest bardzo szerokie – od produktów terapeutyczno-leczniczych, jak olejki i pasty z CBD, poprzez całą gamę suplementów diety oraz żywność. Dobrekonopie.pl w tej chwili sprzedają tylko część z tych wyrobów, ale właścicielka marki, która prowadzi szeroko zakrojone badania w obszarze wykorzystania tej niezwykłej rośliny, zamierza stale poszerzać swój asortyment.

Ciesz się chwilą z nami i zyskaj 15% rabatu na zakupy w naszym sklepie

Zapisz się, a raz na dwa tygodnie otrzymasz od nas dawkę wiedzy o świecie CBD.

Bądźmy w kontakcie, miłego dnia.

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter! Już wkrótce otrzymasz e-mail z kodem rabatowym. Sprawdź swoją pocztę!